Firma PALACAR – Hurtownia AUTOGAZ – zajmuje sprzedażą części do samochodowych instalacji gazowych. Istnieje od 1997 roku, a aktualnie jest liderem na Polskim rynku sprzedaży części LPG.

Posiadamy sześć oddziałów w Skarżysku, Kielcach, Radomiu, Częstochowie, Łodzi oraz Krakowie. Dzięki tak rozbudowanej sieci dystrybucji – Firma PALACAR jest jedna z największych hurtowni Autogaz (hurtowni LPG) na terenie Polski.

Zapewniamy stałe dostawy instalacji, osprzętu oraz zbiorników LPG.  Oferujemy szeroką gamę produktów pozwalających na dostosowanie do zasilania gazem każdego rodzaju silnika. Prowadzimy również doradztwo techniczne oraz szkolenia, które są niezbędne przy wprowadzeniu nowych systemów zasilania gazem.

Gromadzimy wokół siebie ludzi traktujących swoja pracę w sposób odpowiedzialny, otwartych na rozwój, potrafiących dostosować się do rynku dyktującego coraz wyższe wymagania.
Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu osiągamy wymierne efekty w postaci doboru najlepszych systemów oraz umiejętność przystosowania do zasilania gazem wszystkich typów samochodów .

Posiadamy własną homologację PL*0037*00/G Ministra Infrastruktury na przystosowanie samochodu do zasilania gazem, w oparciu o która mamy rozbudowaną sieć dealerską na terenie całego kraju, a od roku 2006 posiadamy także Certyfikat Zarządzania Jakością 9001:2009 wydany przed Biuro Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków SA.Polityka firmy PALACAR opiera się na zadowoleniu klienta, poprzez dostarczanie innowacyjnych wyrobów o najwyższej jakości. Firmę wyróżnia szybkie reagowanie na zmiany potrzeb biznesowych odbiorców, stały wzrost poziomu jakości obsługi klienta, utrzymanie i doskonalenie infrastruktury technicznej służącej do realizacji usług. Głównym celem firmy PALACAR jest wzmocnienie dotychczasowej pozycji na rynku gazowym poprzez świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie: produkcji i sprzedaży podzespołów do samochodowych instalacji LPG.

Firmę wyróżnia:

Profesjonalizm – gromadzi wokół siebie ludzi traktujących swoją pracę w sposób odpowiedzialny, otwartych na rozwój, potrafiących dostosować się do rynku dyktującego coraz wyższe wymagania.

Aktywność – zasadą firmy jest to, że rozmawia ze swoimi klientami o ich potrzebach, jest otwarta na ich opinie i argumenty.

Lojalność – firmę cechuje otwartość i partnerskie podejście do biznesu. Stawia na szczerość i otwartość we wszystkich aspektach prowadzonych przez siebie działań. Najważniejszym parametrem sukcesu firmy jest zadowolenie i satysfakcja klienta.

Asertywność – firma posiada jasno określony cel i zdolność do jego realizowania, ale bez ignorowania potrzeb innych. Stawia sobie realistyczne cele, dzięki czemu w pełni wykorzystuje swoje możliwości, a jednocześnie nie podejmuje zbyt trudnych działań, co chroni firmę przed rozczarowaniem i krytyką otoczenia.

Cele – firma dąży do tego by marka PALACAR była szeroko znana jako synonim najwyższych standardów biznesowych. Stawia sobie ambitne cele i stara się je realizować dla wspólnego dobra.

Ambicje – pracownicy firmy to osoby kompetentne, odpowiedzialne i gotowe na ciągły rozwój, w związku z tym stale podnoszą swoje kwalifikacje. W przyszłości firma chce uzyskać jeszcze większą pozycję na rynku krajowym i zagranicznym wśród firm zajmujących się sprzedażą samochodowych instalacji LPG.Rozwój –zasadą działania firmy jest rozwój poprzez cele, największy wysiłek jest niewiele wart jeśli nie kończy się realizacją celu. Wszystkie działania podejmowane są ze świadomością, że przedmiotem oceny będzie ich końcowy efekt.